اخبار
اخبار

 

به اطلاع دانشجویان محترم میرساند سوالات آزمون EPT اسفند ماه 99 به همراه پاسخ آنها از طریق این لینک یا منوی دانلودها در دسترس است.

آخرین ویرایش در 12 تیر، 1401

بر اساس بخشنامه شماره ۲۰۳۵۹ مورخ ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ سازمان محترم سنجش آموزش کشور به عنوان نهاد ناظر برگزاری آزمون های بین المللی، نرخ جدید ثبت نام آزمون آیلتس مبلغ ۴،۶۰۹،۵۰۰ تومان محاسبه و به مراکز برگزاری آزمون، ابلاغ گردیده است.

آخرین ویرایش در 18 مرداد، 1399

فرصت مجدد برای ثبت نام از ۵ مرداد ۱۳۹۹ تا روز جمعه ۱۰ مرداد ماه ۱۳۹۹ درنظر گرفته شده است

آخرین ویرایش در 06 مرداد، 1399

با توجه به درخواست شما عزیزان و خانه نشینی در ایام کرونا، قصد داریم تا کلاس مکالمه زبان انگلیسی را بطور آنلاین در اسکایپ برگزار کنیم.
شهریه کلاس: 700 هزار تومان
ثبت نام تا پایان تیر ماه با 30% ⭐️⭐️تخفیف : 490 هزار تومان
❇️❇️مدت زمان كلاس: 2 ماه، 2 روز در هفته
مدرس: دكتر مهدينلو

آخرین ویرایش در 19 تیر، 1399

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان آزمون های EPT و مهارتهای زبان عربی دانشگاه آزاد اسلامی می رساند ، این آزمون ها که به جهت شیوع ویروس کرونا دراسفند ماه برگزار نشد .

آخرین ویرایش در 04 ارديبهشت، 1399

کلیه آزمون های مورد اشاره در ایران تا 20 ماه می2020 برابر با 31 اردیبهشت ماه 1399 برگزار نخواهد شد.

آخرین ویرایش در 29 فروردين، 1399
شرایط فعالیت‌های اداری، آموزشی و پژوهشی در دوران مقابله با کرونا بررسی شد

امروز اولین جلسه هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی در سال جدید به صورت ویدئو کنفرانس به ریاست دکتر محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه برگزار شد، در این جلسه شیوه‌های آموزش مجازی در واحدهای دانشگاه در سراسر کشور مورد بررسی قرار گرفت و تدابیر لازم برای برگزاری هرچه بهتر این کلاس‌ها اتخاذ شد.

آخرین ویرایش در 15 فروردين، 1399
مقام وزارت علوم: امکان بازگشایی دانشگاه‌ها تا ۲ ماه آینده وجود ندارد!


▪️به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) مسئول کارگروه آموزش‌های الکترونیکی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور برقراری آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه‌ها حداقل تا ۲ ماه آینده ضروری است.

آخرین ویرایش در 09 فروردين، 1399
برگزاری آنلاین کلاسهای دکتر مهدینلو

تااطلاع ثانوی ، تمامی کلاس های دکتر مهدینلو به علت خانه نشینی ویروس کرونا، از طریق اپلیکیشن های zoom و Skype  انلاين  برگزار می شود.

آخرین ویرایش در 08 فروردين، 1399
فرصت مجدد ثبت نام آزمون EPT

بدینوسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در موعد مقرر اعلام شده موفق به ثبت نام در آزمون زبان انگلیسی (EPT) و آزمون فراگیر مهارتهای عربی اسفند ماه دانشگاه آزاد اسلامی نشده اند ، می رساند مهلت مجدد ثبت نام در آزمون های مذکور از روز یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ تا روز سه شنبه ۱۹ فروردین ماه ۱۳۹۹ درنظر گرفته شده است .

آخرین ویرایش در 08 فروردين، 1399
صفحه1 از2